4 тижні немає інтернету!

Тема в разделе "Львов", создана пользователем volneb, 28 апр 2011.

1. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      Та вчора поліз на горище, ключ ще не віддав, і методом наукового тику знайшов порт, в якому був інтернет :) . Наразі інтернет є. Але, як я вже радився на інших форумах, десь вівторок він знову гавкне. Тоді треба буде знову "прикурювати" від ноутбука і вже тоді підключати десктоп.
      Супермодератор на одному форумі підтвердив, що такі глюки бувають, але вони лікуються, треба тільки з технарями зв'язатися. Мається на увазі, що новий пристрій отрмує нову ІР-адресу і тоді "старий" пристрій вже її підхоплює.

2. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      шо ти маєш ключ від ящика в якому свіч стоїть?і що то тобі дало? хіба твій аккаунт не прив"язаний до визначеного порта?

3. 77mouse

77mouse

Симпатии:
      0
      Запорожье
      Голубчик! Пять баллов за поэтичный рассказ! Супер. Про вирусы нас тоже глубокомысленно спрашивала какая-то Елизавета. На след. день Ярослав "порадовал", что таки не вирусы, а обрыв кабеля. Ну словом - все аналогично вплоть до СМС-ок. Еще прикол - заявка наша по поводу обрыва кабеля болтается у них с 26 апреля, а вчера, 6 мая на крыше нашего дома была бригада ремонтников от Билайна, так они, видите ли, "думали", что у нас уже все в порядке, поэтому даже не подошли проверить! ПесТня... Мы соскочили на "это" с доброго старого ОГО - теперь локти кусяем. Спасибо, подправил настроение, ведь интернета-то все нет и нет... Вторая неделя пошла. С наступающим! Мышь.

4. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      Ключ в мене від горища, а ящик відчинений стоїть.
      Власне той монтер втулив новий кабель в інший порт, тому я пішов шукати "старий" порт, в якому був інтернет. Ось і знайшов. СЬогодні інтернет є. Але щось мені підказує, що за 2-3 дні вирубається нафіг. А може то я такий невиправний песиміст і все буде добре. ;)

5. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      77mouse Вам треба шукати технічну підтримку в Запоріжжі. Коли я вже туди подзвонив, мене через 30 секунд з'єднали з НАЧАЛЬНИКОМ СЕКТОРУ (!), а через півгодини вже дзвонили і питали, коли можуть приїхати монтери.

6. VIPOS

VIPOS

Симпатии:
      169
      Киев
      Монтер - идиот. За каждым абонентом персональный порт. Это не подключение по VPN, это подключение по DHCP!

7. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      якщо з"єднання стабільне,то всьо буде чікі -пікі,тільки нікому не говори що ти кабель перевтикнув в іньший порт.

8. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      Та я просто запхав кабель в той порт, де він був спочатку.

9. Oleg123

Oleg123

Симпатии:
      6
      Червоноград
      Читаю и нахожу до боли знакомые слова. Сервис в конторе ниже плинтуса, кроме извенений и обтекаемых ответов от операторов, никакой конкретной работы. Завели в Червоноград кабельный инет от киевстар, красивые условия, бонусы и я повелся. Правда пришли вовремя натянули кабель(29.04.2011), адми создал подключение к локалке, активировали. Но в сеть меня сервер не пустил. Админ сазал что проблема на сервере, тут все норма, завтра все будет решено. И тут я лоханулся подписал бумаги, поверил.... Ну а дальше как тут описано, запросы , ответы, СМС, завтра придем и.д. Сегодня 7.05.2011, а мне неудалось провести в инете ниодной активной сесии, при том, что все оплачено. И пришлось пойти заплатить старому оператору( благо у них условия лояльные)и открыть окно в мир...А теперь у меня спортивный интерес за сколько времени они это решат. А к слову пользуюсь иногда линуксом, на вопрос админу, сможет ли он подключить увидел удивленный взляд.(Этому их не обучили. А если бы был только линукс?)

10. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      Oleg123О, я смотрю:"Не одна я в стогу кувыракалась" Фирма, блин...

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей