4 тижні немає інтернету!

Тема в разделе "Львов", создана пользователем volneb, 28 апр 2011.

1. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      шо і трєбовалось доказать

2. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      мені теж саме впарювали в офісі Уарнету,мол Київстар то фуфло, не спішіть робити висновки.Теж після пяти років сидіння на Уарнеті було боязко з них зіскочити,але уже рік на Київстарі,підключився в першій десятці у Львові

3. Oleg123

Oleg123

Симпатии:
      6
      Червоноград
      За півтора року ні одного дня не було без нету. Все було, але якось оперативно вирішувалось. Кажуть старий кінь борозни не портить, а тут повівся на рекламу і маю "безкоштовний сир" у вигляді двох неділь без послуги.

4. yuri

yuri

Симпатии:
      0
      Дрогобич
      Доброго дня!
      Хочу розповісти свою історію, і застерегти всіх від цієї компанії.
      Підключився до послуги "домашній інтернет" 20 квітня. Оперативно приїхали хлопці, все зробили, запустили - залишився задоволений. Побіг поповнив рахунок і моій радості не було меж.Раптом 3 травня пропав інтернет.Подзвонив в кол-центр.Сказали не хвилюйтесь - технічна проблема. Сьогодні 13 травня - інтернету немає. Кожного дня, коли я телефоную в кол-центр знаходять різні причини (вихідний, проблема з обладнанням,немає доступу до обладнання,.......)Переносять поточні строки - буде після 17-00, буде завтра зранку, буде 13 травня,буде 19 травня... Думаю з кол-центром не буду спілкуватись - описав проблему на сайті київстару.Відповіді немає (хоча вказали, що протягом 2 діб буде результат).Пішов в сервісний центр.Відповідь здивувала - ми молода компанія, і у нас бувають проколи.
      Мене не цікавлять відмовки я хочу мати інтернет, за який плачу гроші.

Я радію з декількох причин -
      1- що не відключився від ОГО - за три роки користування ні одної проблеми з якістю зв*язку.
      2- бажаю щоб у цїєї "молодої компанії" було якнайбільше проколів.

Хочу ще раз застерегти всіх хто хоче підключитись до послуги "домашній інтернет".
      Добре подумайте, і якщо у вас хороша нервова система - бажаю успіху.

5. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов

6. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      ADSL з здешевленням оптики свою актуальність втратив

7. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      В мене вже з'явився інтернет. Точніше я його собі сам з'явив. :) Про переключення кабелю я вже казав. На разі нет є, канал заповнений повністю, всі 80 Мбіт/с.Forpost щиро вдячний за адресу на Грекова, 3. Без цього нічого не було би.
      Я їм написав "доброго" листа в особистому кабінеті "зворотній зв'язок" 27.04. Там під віконечком де вводиться текст ще написано, що відповідь надійде через два дні. Відповідь надійшла 13.05. У київстару щось не гаразд з часом... Пообіцяли що повернуть 112 грн на протязі 30 робочих днів. Коли був у Білайні, гроші повертали максимум на протязі тижня, а проблеми вирішувалися за максимум 5 днів.
      З.І.Forpost щодо уа-іх, то в мене все нормально 5-7,5 МБайт/с

8. volneb

volneb

Симпатии:
      9
      Львов
      На сьогоднішній день вже 112 грн повернули на рахунок. Чекаю на ще 18 грн. Треба віддати належне: 30 робочих днів київстар не чекав, повернув за два тижні.

9. Debosha

Debosha

Симпатии:
      0
      Новая Каховка
      30 дней- это по законодательству.

Поделиться этой страницей