Чим дальше в ліс тим більше дров

Тема в разделе "Львов", создана пользователем Romaneli, 10 фев 2010.

• Статус темы:
    Закрыта.
    1. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Думаю тільки сліпий не помітить що чим дальше розвивається білайн ти сервіс стає гіршим.Підкажіть адміни яких сюрпризів чикати дальше.Ті зависання сесії просто супер що далі !!!!

2. klm161

klm161

Симпатии:
      0
      А якщо так дальше пiде я особисто напевно буду шукати якусь альтернативу
      :twisted:

3. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      klm161, підтримую :(

4. Basil

Basil

Симпатии:
      0
      блин, куда смотрит руководство, у людей реально проблемы с и-нетом, ведь так не ведеться бизнес ориентированный на прибыль, стабильную, лично мне пока везет, и-нет стабильно пашет и нареканий нет, но если вдруг заглючит то понимаю что проще и дешевле найти альтернативу чем дождаться помощи от админов и ремонтников.

5. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Це навіть бізнесом назвати важко, це саме справжнє - кидалово :eek:h:
      Треба шукати альтернативу :(

6. VIPOS

VIPOS

Симпатии:
      169
      Киев
      Пишу для всех. Зависание сессий у всех на VPN2! Старых абонентов переводят с VPN на VPN2... Я ухожу с провайдера.

viewtopic.php?f=60&t=1555

7. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Капець :twisted:

8. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Так ти визунчик тебе зарас переводять а мене вже давно перевели VPN2.Якщо правильно зрозуміти то спочатку замануха це VPN а потім реалії VPN2.
      Альтернатива в мене особисто є але довго чикав такщо буду їх добивати до ручки.І до компенсації а то лохотрон якийсь виходить !

9. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Мене зразу підключили до vpn2, я так розумію шо на vpn було меньше траблів ніж з vpn2???

VIPOS, може зробити по інакшому - якшо просто так піти їм тільки буде на руку, тобто нічого не змінить, а якість послуг буде такою самою або гіршою!!!!
      Я пропоную зрбити так як написав Romaneli - "такщо буду їх добивати до ручки.І до компенсації", можна на якомусь окремому форумі зібратись і обговорити то питання, якшо треба буде то можна і колективну заяву чи скаргу написати, може серед нас і знайдеться якийсь юрист яий зможе порадити і приєднатись, треба їх провчити, бо то вже реально закулупало, на кожному кроці куда не тикнись якесь кидалово за власні гроші!!! :twisted:

Які будуть пропозиції????

10. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Ну наразі мені радили що можна подати в суд на білайн на рахунок недоброякісної реклами.Реклама невідповідає дійсності грошей може і не виграти але я думую комусь таки прийдеця попрацювати над сервісом !

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Статус темы:
    Закрыта.

Поделиться этой страницей