D-Link DWL-G700AP

Тема в разделе "D-Link", создана пользователем igorvush, 26 авг 2011.

1. igorvush
    В мене D-link DWL-G700 AP і два ноути і чомусь я не можу підключити їх одночасно до інтернету Київстар працює тільки один, хоча на старій квартирі де був інет від Білайну все працювало!!!. Допоможіть будь-ласка

2. oleinikov
    Если У вас L2TP то нужно роутер настроить на L2TP, впротивеом случае у ВАс локалка получается а Интернет будет по одному ПК !!!

3. igorvush
    Шкода, бо коли був інтернет від Beeline то я підключався через L2TP і працювало 2-ва ноути, а зараз від Київстар - підключається на пряму і працює тільки один. :cry: :cry: :cry:

4. VIPOS
    Пропиши в настройках соединения на ноутах DNS-сервера:
    212.109.32.5
    212.109.32.9

5. igorvush
    RE: VIPOS
    Все зробив. Прописав два DNS-сервера на двох ноутах.
    (Беспроводное сетевое соединение-свойства-протокол интернета(TCP/IP)-свойства-использувать следущие адреса DNS серверов, прописую предпочитаемый-212.109.32.5;альтернативный-212.109.32.9, аналогічно на другому ноуті).
    Все одно не працює. Може я щось не так прописую???, бо володію ПК на рівні користувача.

6. VIPOS
    Теперь убери DNS-сервера из TCP/IP на ноутбуках и настрой как я написал ниже.

Wireless Settings Channel : 11
    WPA-PSK
    Два раза введи ключ безопасности для Wi-Fi

LAN Settings Dynamic IP Address
    DHCP Server Enabled / Lease Time 1 Week

Advanced TX Rates : 54
    Mode Setting : G Mode

Заработало?

7. igorvush
    Якась напасть. Забрав DNS-сервера, підключився до D-Link DWL-G700AP, почав виконувати налаштування, які ти написав. Коли поставив LAN Settings Dynamic IP Address то не можу поставити DHCP Server Enabled, бо поле не активне.Не знаю вже все перепробува, фігня якась-не підключається, все одно працює інет на одному компі.

8. VIPOS
    Тогда пропишите одинаковые МАК-адреса на двух ноутбуках и все заработает.

9. igorvush
    Соромно таке писати, але як це зробити??? Допоможи, бо вже пару днів мудохаюсь і нічого не виходить. Напиши докладніше, як для новачка. Наперед вдячний!!!

10. igorvush
    Придбав роутер від Київстара і два ноути запрацювали :ne_vi_del:

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Вот

Поделиться этой страницей