Есть кто нибуть со Львова ?

Тема в разделе "Львов", создана пользователем Yukeo, 19 фев 2011.

1. Inkognito

Inkognito

Симпатии:
      0
      Lviv
      З.І. А по своїх посиланнях ви хоть "ходили" :roll:

2. MasterYura

MasterYura

Симпатии:
      0
      Львів
      розумію що техніка за 700 грн куди краща, але і розумію що можна взяти для початку за 300 грн і без проблем юзати...
      В мене зараз за 400 грн (Длінк 2640 працює в таких умовах, але він для телефонної лінії на шв 8 Мбіт..)-і нічого не купляв за 700 грн...

3. MasterYura

MasterYura

Симпатии:
      0
      Львів
      Вже виправив)

4. Inkognito

Inkognito

Симпатии:
      0
      Lviv
      Ну я писав тільки тому, що думав у Вас плани підключатись до даного провайдера
      На скільки мені відомо, цей маршрутизатор 841 мало чим відрізняється від 1043, немає ЮСБ та ще одніє антени, ще деякі нюанси.... Раджу Вам дочекатись людей які їх використовують та більш кваліфікованих відповідей, але мій вибір би пав на 841

5. MasterYura

MasterYura

Симпатии:
      0
      Львів
      Якраз тому і прошу вашої допомоги у виборі. Підключаюсь до даного провайдера для початку на 30 Мбіт. Відключаюсь від колишнього з адсл, тож потрібен новий роунтер для розгалуження інтрнету по квартирі...

6. Inkognito

Inkognito

Симпатии:
      0
      Lviv
      Так в тому то і проблема, невідомо по якій технології буде здійснюватись підключення, якщо DHCP то це справжній Київстар (як тільки війшов на ринок) - можна брати в принципі, будь-який з роутерів які Ви знайшли, скоріш за все справляться без проблем; але якщо Вас підключать по технології VPN (L2TP) (бувший Білайн, тепер Київстар) - то можуть виникнути проблеми з швидкістю з'єднання так як в мене, стоїть роутер Linksys WRT160N v3 на прошивці DD-WRT, так він мені з моїх 30 Мбіт/с віддає всього навсього 13-15 Мбіт/с, більше по ВПН він мені не дасть, так як його процесор (300 MHz) не справляеться :evil:
      Ось тому я і писав про 700-800 грн., тим більше якщо Ви в майбутньому збираєтесь підключити більш швидкісний тариф, треба врахувати можливості вашого заліза, чи зможе воно пропустити його (канал) через себе з мінімальними втратами.

З.І. Так що, "мучайте" тех.підримку на рахунок технології підключення, якою вона (підключення) буде, і тоді вже вибирайте роутер. DHCP - можна брати будь-який (250-400грн.); VPN (L2TP) -потрібно брати вже дорогі моделі з потужними процесорами і достатньо великим об'ємом пам'яті.

7. MasterYura

MasterYura

Симпатии:
      0
      Львів
      Все, Я в КС)
      Швидкість покищо (15 хв) стабільна
      Сказали підключення DHCP (від модему чироутера чи ще чогось там згори, порт 1:) )
      Підкажіть що краще.
      Злопці що прокладали теж порадили ТП лінк

Поделиться этой страницей