Где можно пополнить счёт?

Тема в разделе "Общие вопросы", создана пользователем administrator, 10 дек 2008.


  1. administrator

   administrator Администратор

   Регистрация:
   5 дек 2008
   Сообщения:
   30
   Симпатии:
   0
   В прикреплённом файле находится официальный список всех терминалов ;) .

   Пароль к архиву: beeline-inet.com
    

   Вложения:

   • Adresa.rar
    Размер файла:
    165 КБ
    Просмотров:
    19
  2. макс1

   макс1

   Регистрация:
   8 дек 2008
   Сообщения:
   6
   Симпатии:
   0
   а шо ето за контора с терминалами нужно узнать о них поподробнее
    
  3. лимон

   лимон Администратор Команда форума

   Регистрация:
   5 дек 2008
   Сообщения:
   773
   Симпатии:
   110
   немного дополню относительно оплаты:

   Загальні питання з оплати

   - Принцип тарифікації послуги

   «Інтернет вдома» - передплачена послуга. Це означає, що вам не надсилають щомісячні рахунки для сплати за користування послугою. Абоненти послуги «Інтернет вдома» мають свій особистий рахунок. Ви заносите необхідну суму на рахунок на початку користування послугою і у будь-який час можете перевірити баланс рахунку в режимі реального часу через веб-систему управління послугами «Особистий кабінет». Якщо сума на рахунку не є достатньою для користування послугою, доступ до відповідної послуги блокується до моменту поповнення рахунку на необхідну суму.

   - Оплата за користування Інтернетом

   Для активації послуги на рахунок заноситься сума у розмірі абонплати згідно тарифного плану, користуватися який ви обрали. Ця сума потім використовується для сплати за користування послугою.

   1 числа кожного місяця з вашого рахунку знімається сума у розмірі повної абонплати згідно з вашим тарифним планом. Якщо ви користуєтесь тарифним планом з лімітом трафіка і повністю використали обсяг послуг (кількість Мбайт), що входить до вашого тарифного плану, з вашого рахунку у режимі реального часу знімається плата за кожний додатковий обсяг послуг (1 Мбайт) відповідно до умов тарифного плану.

   Якщо сума на рахунку є недостатньою для користування послугою, доступ до послуги блокується до моменту поповнення рахунку. У разі спроби підключення до Інтернету ви отримаєте «помилку 691» («Невірне ім’я користувача, або пароль»). Оплату буде списано одразу після зарахування на рахунок суми, якої не вистачає, і доступ до мережі Інтернет буде розблоковано у момент списання грошей.

   Коли і на яку суму поповнювати рахунок?

   Для активації послуги вам необхідно внести на свій рахунок суму у розмірі абонплати згідно тарифного плану, яким ви збираєтесь користуватися. Від дня активації послуги, з рахунку знімається частина абонплати у розмірі, пропорційному кількості днів, що лишилися до кінця місяця.

   Надалі, ви можете поповнювати рахунок у будь-який час на будь-яку суму, але слідкуйте за тим, щоб 1 числа кожного місяця на вашому рахунку була сума не менша за розмір повної абонплати згідно вашого поточного тарифного плану. Якщо після зняття абонплати на вашому рахунку «0», ви можете користуватися послугою протягом місяця в межах обсягу послуг, який містить ваш тарифний план. Однак у тарифних планах з лімітом трафіка, для того, щоб, у разі перевищення цього ліміту, доступ до Інтернету не був заблокований, радимо мати на рахунку додаткові гроші для оплати обсягу послуг, що надавалися додатково.

   -Як контролювати рахунок?

   Ви можете контролювати поточний стан рахунку та переглядати історію платежів у веб-системі «Особистий кабінет». Більш детально про «Особистий кабінет» дивіться у розділі «Керування послугою».

   Візьміть до уваги! Радимо регулярно поповнювати баланс свого рахунку. Якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати щомісячного платежу або для сплати за обсяг послуг, у разі перевищення ліміту тарифного плану, надання послуги призупиняється до моменту поповнення рахунку.

   -Які існують способи поповнення рахунку?

   Це можна зробити двома способами: на сайті за допомогою міжнародної платіжної картки або готівкою через платіжні термінали, розташовані в багатьох людних місцях міста.

   -Як поповнити рахунок за допомогою інтернету?

   При оплаті online відкрийте вікно послуги «Поповнюй легко» і виберіть оплату послуг «Інтернет вдома». Після цього вкажіть 10 цифр вашого договору, суму поповнення і дані вашої платіжної картки, включаючи секретний тризначний код CVV2, що ви знайдете на зворотному боці вашої картки. Поповнення рахунку відбувається протягом 5 хвилин. До оплати приймаються міжнародні картки платіжних систем Visa і Mastercard. Мінімальна сума – 1 грн. Комісія за поповнення рахунку не стягується.

   -Як поповнити рахунок за допомогою платіжних терміналів?

   При оплаті через платіжні термінали, користуючись підказками, виберіть «Beeline», потім «Оплата за Інтернет». У полі «Номер» введіть свій логін – це номер вашого договору, що складається з 10 цифр, і вкажіть суму поповнення. Після цього покладіть в приймач для купюр необхідну суму і підтвердьте операцію. Поповнення рахунку відбудеться протягом декількох хвилин. Не забудьте забрати ваш чек.

   - Які термінали підтримують прийом оплати за «Інтернет вдома»?

   На сьогоднішній день більшість платіжних терміналів, що приймають оплату за послуги Beeline, підтримують прийом платежів за інтернет.
    
  4. Zan

   Zan

   Регистрация:
   18 дек 2008
   Сообщения:
   14
   Симпатии:
   0
   Информация нужная, только вот эти автоматы - сегодня есть, завтра его в другое место оттаробанили. Список нужно периодически менять :)
    
  5. Devastator

   Devastator

   Регистрация:
   12 дек 2008
   Сообщения:
   59
   Симпатии:
   0
   Адрес:
   Харьков
   Ползуюсь теми терминалами что стоят в метро или супермаркетах. Они к счастью пока что стационарные. :)
    


  6. den11

   den11

   Регистрация:
   8 дек 2008
   Сообщения:
   110
   Симпатии:
   7
   Город:
   Киев
   мои наблюдения - автоматы синего цвета - услугу поддерживают
    
  7. VIPOS

   VIPOS

   Регистрация:
   19 дек 2008
   Сообщения:
   1.368
   Симпатии:
   169
   Город:
   Киев
   Я как-то пополнил счет в 3-00 ночи в переходе под Майданом через автомат.
    
  8. лимон

   лимон Администратор Команда форума

   Регистрация:
   5 дек 2008
   Сообщения:
   773
   Симпатии:
   110
   это к чему. так бы и сказал, что пополнил по пьяни на 10тыс. грн. :lol:
    
  9. VIPOS

   VIPOS

   Регистрация:
   19 дек 2008
   Сообщения:
   1.368
   Симпатии:
   169
   Город:
   Киев
   Это было еще "до пьяни". Я пополнил там счет без комиссии и на 15 грн. (мне хватило, примерно, на 3 дня инета в конце месяца (5 мегабит)).
    
  10. лимон

   лимон Администратор Команда форума

   Регистрация:
   5 дек 2008
   Сообщения:
   773
   Симпатии:
   110
   а какой у тя тариф??? шото не понял, а разве можно пополняьть на суумму меьшую,чем обонплата? они разве пересчитывают??? :shock:
    
  11. Ads Master

   Киевстаров

    Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

  Поделиться этой страницей