Львів. Сихівський район. Систематичні дисконекти.

Тема в разделе "Львов", создана пользователем lmz, 21 дек 2009.

1. Lacus

Lacus

Симпатии:
      0
      "наша песня хороша, начинай сначала"... Стандартно 2-3 дісконекта за вечір + сьогодні появилися втрати на Росію і світ (8-10%)

2. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      То точно за день було приблизно 6 а може більше вот скоро 1 число а я думаю платити чи послати їх на ...
      Чесно кажучи сьогодні мене розізлило :twisted: так що я думав розібю той компютер. Цікаво там що адміни ламери :shock: працють і неможуть нормально зробити.
      Нічого з понеділка займусь тою справою а ви теж не спіть і дзвоніть в ту підтримку залишайте скарги а то в офісі кажуть ми неможемо нічого зробити бо немає заявки. :sorry2:
      Такщо хлопці вперід до телефонів а далі глянемо !!! ;)

3. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Блін просто звіздєц, сьогодні нарахував більше 15 дисконектів :twisted: Та шо ж то таке???????
      Я вже 2-ий раз викликю технічну підтримку, складають заявки і так ніхто не приходить, не можливо працювати, дисконект за дисконектом, шановні білайнівці скільки можна "прикалуватись"????? як рекламну кампанію проводити масштабну і за великі бабло так ви перші, а як розібратись зі своїм обладнанням і своїми "ламерами" так руки у вас не доходять!!!

Білайн - витрачайте меньше грошей на рекламу а більше вкладайте в нормальне обладнання!!! бо як на мене коли все працює добре - то то і є найкраща реклама!!!!!!!!! :x

4. Romeo

Romeo

Симпатии:
      0
      да народ дзвоніть пишіть ітд... най щось мутять...........

цілий Сихів без нету буває по 2-3 години і навіть помилки всякі я як підлючає нет то його як і нема приходиться перезєднювати :twisted:

зписався зі знайомим в Москві там таже фігня Голден викупив корбіну чи як там і теж саме дісконекти ітд ітп.... :roll: не збільшують канал на зовні тобто народ підключається до сеті а канал тойже от і маємс діскони і лаги ітп...

5. Lacus

Lacus

Симпатии:
      0
      ага... і вже досить довго, а десь рік тому там було все ідеально...

6. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Справа в тому що дзвонити писати нічого не дасть, я по 2 рази на день дзвоню, і на свої питання я чую стандартні відповіді :twisted: В мене таке враження шо їм пейбел які проблеми в кого, в них задача №1 набрати побільше абонентів, але із збільшенням абонентів стає все гірший нет :eek:h:

7. mj86

mj86

Симпатии:
      0
      ну так уходи с билайна, чуть освободишь канал и тем самым образом даш возможность другим попользоватся услугой :D :D :D

8. Lars

Lars

Симпатии:
      0
      логіка на рівні молодших класів %)
      Подумай логічно, що буде з якістю послуг коли частина абонентів перестане їм платити: або запустять нову аргесивну рекламу і притягнуть нових клієнтів, або (малоймовірний варіант) скоротять витрати на підтримку існуючих.

П.С. Вони тобі платять, чи ти їм просто так лижеж?)

9. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      mj86, Я чесно кажучи здивований такому повороту ситуації!!! Я сам працюю у сфері послуг та продаж вже більше 10 років, і весь цей час я не відповів ні одному свому клієнту такої беліберди, я навіть підсвідомо про таке не думаю, але це щераз доказує непрофесійність відносин між клієнтом та продавцем послуг, мені цікаво чи хоть якесь керівництво Білайну читає цей форум??? і чи натрапило на твоє повідомлення, я б чесно кажучи таки працівників mj86 якшо ти ним є насправді - гнав би в шию продавати на базарі сємочки :D там якраз такі умови які відповідають Вашому інтелекту :lol:

10. mj86

mj86

Симпатии:
      0
      Васички вы фффсе

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей