Низька швидкість інтернет

Тема в разделе "Общие вопросы", создана пользователем hoper, 25 авг 2010.

1. hoper

hoper

Симпатии:
      0
      Черновцы
      І так номер договору 2222229, місто Чернівці пакет Чемпіон ( як мені відомо безліміт на швидкості 8 мбіт )
      І це чудово, та тільки перші 5 днів, опісля 0,5 мбіт з великою натяжкою, підскажіть будь-ласка в чому може бути проблема, питання по залізу з моєї сторони можна пропустити, їх немає, що на компі що на ноуті те саме, впала швидкість після того як приїхав з відпустки перед якою блокував нет і після того як розблокував ось таке сталося :twisted:
      Поборовся сам і чітко зрозумів що проблема не з залізом питання з чим може бути проблема ?
      Або до кого чітко звернутися по проблемі, пропозиція звернутися до кол ценрта не вважатимиться за допомогу скорше це буде здіватєльством тому що від цих ---- не преємні відчуття.
      Ну по типу хелп мні пліз.

2. DeathMaster

DeathMaster

Симпатии:
      0
      Сколько в личном кабинете в статистике принято\передано данных за текущий месяц?
      Вообще очень похоже на то, что вы выкачали свой лимит трафика в своем безлимитном тарифе. Каламбур не я придумал....

3. hoper

hoper

Симпатии:
      0
      Черновцы
      Все можливо і так тільки по договору швидкість повинна впасти після 100 гігів на 5 мбіт/сек, мені цікаво чому впало до 512 кбіт ??? :shock:

4. Dizil

Dizil

Симпатии:
      0
      Вы бы не могли посмотреть в личном кабинете какой пакет у вас стоит(название) и написать его нам сюда.

5. zolotnik1961

zolotnik1961

Симпатии:
      0
      договор 0003678967
      оплаченная скорость 5Мб реальная 0,5,Операторы говорят,с оборудованием все нормально-но от их слов скорость не увеличелась.Ответте-сколько это может продолжаться?

6. zolotnik1961

zolotnik1961

Симпатии:
      0
      Ау,билайн-отзовись

7. zolotnik1961

zolotnik1961

Симпатии:
      0
      скорость 18 Kb/сек-куда уже ниже,куда катится билайн-интернет?Я так понял,что ответа от этой компании не дождусь?????????????????

8. zolotnik1961

zolotnik1961

Симпатии:
      0
      Заколебал этот билайн,20 мин прослушал музыку от оператора тех.поддержки,не дождался.Если-бы не проплатил на перед деньги -ушщл бы к другому провайдеру.Люди не ведитесь на билайн-это кидалово.

Поделиться этой страницей