Обсуждение роутера Huawei WS319 с оригинальной прошивкой (не Киевстар)

Тема в разделе "Настройка роутера, выбор и отзывы", создана пользователем DmitryAVET, 3 окт 2015.

?

Помогла ли вам перепрошивка роутера Huawei WS319?

 1. Да, перепрошился на оригинальную

  61,9%
 2. Нет, хоть и прошился на оригинальную прошивку

  0 голосов
  0,0%
 3. Сижу на Киевстаровской прошивке, проблем нет

  19,0%
 4. Другой вариант

  19,0%
 1. Alex_Ts
  Какая версия прошивки? По температуре - как?
   
 2. pkohoi-router
  12я роутер на полу холодный. пару гиг качает и висяк.
  --- Добавлено, 31 окт 2015, Дата поста: 31 окт 2015 ---
  короче горбатого могила исправит
   
  _Spaiki_ нравится это.
 3. oleinikov
  попробуйте на 13 ? Может все же проц не справляется с таким обьемом, проц все же старого поколения
  --- Добавлено, 1 дек 2015, Дата поста: 1 дек 2015 ---
  Это тема создана для владельцев отшитого роутера WS319 , если бы вы создали ALEX_TS тему и бесплатно людям прошили роутеры, то соответственные слова благодарности были в Ваш адрес.
   
 4. pkohoi-router
  на 13 все те же болячки как и на киевстаровской. останавливается онлайн видео, онлайн радио и ошибки в некоторых приложениях с сетью.
   
 5. chuvack5
  Кто-то из пользователей форума уже юзал 15 оригинальную прошивку?
  --- Добавлено, 13 дек 2015, Дата поста: 13 дек 2015 ---
  15 прошивка такая же глючная как и 13, прошил опять 12.
   


 6. oleinikov
  Да пока самая стабильная работа наблюдантся на 12 ориг прошивке, однозначно на киевстаровской прошивке стабильности не будет, так как роутер проверяет регулярно наличие киевстаровского ip и dns
  ... как то уж очень криво все реализовал киевстар в этом роутере...
  --- Добавлено, 15 дек 2015, Дата поста: 15 дек 2015 ---
  может найдутся тестері 15 прошивки и скажут конкретно, что в ней не работает. http://consumer.huawei.com/ru/support/products/downloads/detail/ws319-10-ru.htm?id=58867
   
 7. chuvack5
 8. oleinikov
  Значит пока рекомендуем работать на 12 прошивке
   
 9. utwer
  очередная благодарность oleinikov, за отвязку роутера от КС - сервис отличный, все качественно и быстро. Кстати, oleinikov, такеж ремонтирует телефоны и ноуты и пр. технику, делает все виды сложного ремонта (не то что барыги, которые могут только наклеить пленку на телефон либо почистить от пыли ноут) даже то, от чего отказались сервисные центры, однозначно рекомендую
   
  _Spaiki_ нравится это.
 10. Vlad.L
  Користуюсь відновленим роутером близько місяця.
  Чергова подяка oleinikov за допомогу і оперативне виконання робіт.

  Пройдусь пунктами, з приводу яких тут було зламано немало списів.
  1. Вартість доставки. Укрпошта з прикордонної Західної України до Запоріжжя - 9 грн.зкопійками, я додав страхування на 200 грн, відповідно, отримав 11 грн. з копійками. Звідси, пропоную більше не займатись еротичними фантазіями на тему "я думаю... мені здається... це неможливо мала вартість". Так, Нова пошта бере відчутно більше, а вартість Укрпоштою така. Крапка.
  2. Сергій дійсно реанімує непоганий пристрій після косорукого знущання "спеціалістами" Білайну (сподіваюсь, мало хто не знає, що Київстар викупила та ж фінансова група, що й володіє Білайном, і Домашній і-нет активно розвивався в РФ задовго до продажі КС і лише були перенесені готові продукти на український ринок після зміни вдасника, та й весь трафік досі ходить через Москву і на громадян України досі діють обмеження російських судів на доступ до певних доменів та ІР через розміщення там сайтів опозиційного чи іншого незручного для Кремля характеру/щозанах?!!!/), відповідно, в Україні лише інша наліпка з назвою юридичної особи (а взагалі, є підозра, що це не косорука прошивка, а свідоме погіршення характеристик роутера задля ускладнення повноцінного використування швидкості тарифного плану /інакше, враховуючи, скільки контакт.центр отримує нарікань на результат роботи злого генія, проблему вже давно вирішили/). Разом з тим, Сергій оперативно виконав роботи, протестував та повернув реанімований пристрій. І нехай це буде ще одне повідомлення з "промо Олєйнікова", та чоловік робить хороше справу і робить це добре.
  3. Робота роутера після відновлення:
  3.1. Однозначно робота покращилась. Та залишались кілька "але". З огляду на те, що не можна було однозначно сказати "дефект в залізі чи прошивці" - шукав причини. Прописані "вручну" ДНС від Гугл підтвердили неадекватність роботи Дом.інету і вирішили частину проблем в роботі, якщо маєте ДНСи потужних українських компаній, що надають послуги передачі данних - прописуйте їх.
  3.2. Допустимим є, якщо "бюджетний" роутер "з'їдає" близько 10% швидкості порівняно з підключенням кабеля безпосередньо до ПК. Поки що має місце втрата близько четверті швидкості, при чому на старому роутері з протоколом G втрати були в межах вищезгаданних 10%. З цим відхиленням досі не вдалось нічого зробити.
  3.3. Прошивка 12, поновлювати не планую допоки не вийде новіша прошивка з позитивними відгуками.
  --- Добавлено, 5 янв 2016, Дата поста: 5 янв 2016 ---
  перевірив вказаний ресурс, не пропадає, працює нормально.
   
  Последнее редактирование: 5 янв 2016
 11. Ads Master

  Киевстаров

   Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

  Вот

Поделиться этой страницей