Ощадбанк - аферист

Тема в разделе "Реальный мир", создана пользователем VIPOS, 12 дек 2016.

1. VIPOS
    У листопаді 2016 року до 20 числа у відділеннях Ощадбанку багато людей сплачувало комунальні послуги через касу банку. Якщо люди сплачують до 20 числа - на наступний рахунок застосовується знижка за послугу "Утримання будинків та прибудинкових територій".

В грудні 2016 року люди отримали повідомлення за листопад, які роздруковує Гіоц, але знижку не враховано і написано наступне: ”За листопад застосов. тарифи після 20 числа”. Зауважу: субсидія у людей не оформлена, тому люди мають право на знижку при сплаті до 20 числа.

В кінці кожного місяця на сайті Київводоканалу я вказую показання квартирного лічильника води і це підтверджує факт друкування повідомлень компанією Гіоц після 29 числа кожного місяця (я отримую повідомлення з вже заповненою інформацією). На перерахунок час був, але перерахунок не зроблено.

Висновок: Ощадбанк нагло дурить людей, які не мають субсидію, але мають право на знижку при сплаті до 20 числа.

Ощадбанк має понад 5 000 відділень (інформація з офіційного сайту), уявіть масштаби афери.

Зателефонував своїм знайомим, які завжди сплачують до 20 числа - їх всіх "кинув" Ощадбанк!

[​IMG][​IMG]

Последнее редактирование: 12 дек 2016
    Djundich нравится это.
  2. ]-[
    Хто такий Гіоц? Про яку знижку йде мова? Перший раз чую.
    Ощадбанк нічого не нараховує — він лише приймає платежі.

3. Djundich
    Ощадбанк это клоака в которую сейчас принуждают переходить на обслуживание.

И еще, в Газовом меня просили оплатить за газ в любом другом банке, но только не в Ощаде.
    Я правда так и не понял причины, но по личным соображениям я так и сделал.

4. _Spaiki_
    Так ты приходишь платить в Платинум банк за ЖКХ а там 6 грн комисия . За что ? :confused: Вот так многих и заставили идти в Ощадбанк, там дешевле комиссия

5. Djundich
    Я на Укрпочте плачу, там пока еще дешево.

_Spaiki_ нравится это.

6. _Spaiki_
    Тоже вариант . Минус Ощадбанк и Укрпочты - что они печатают просто ужасные квитанции . Которые за 6 мес., просто "выцветают" . В отличии Платинум банка и т д.

7. Z-User
    За газ с ощадовской карточки плачу через Портмоне, комиссия минимум 1 грн, но с моими расходами больше не бывает.
    --- Добавлено, 13 дек 2016, Дата поста: 13 дек 2016 ---
    Укртелеком - через тот же сервис - без комиссии.

8. ]-[
    :confused:
    Оплачую в Ощадбанку без жодних комісій. Що я роблю не так?

9. eth0
    Знали бы вы, сколько они информации собирают для обычной карты.
    Люблю читать договора.

10. Djundich
    А все ли Вы оплачиваете без комиссии ???
    Ибо за газ нужно везде платить комиссию, на счет квартплаты (услуги) раньше не было комиссии, но потом ввели ее. А потом слышал с ТВ от Мураева что должны были отменить комиссию.
    Нет комиссии: эл.энергия, мусор, укртелеком (стац.тел.), ну может еще что-то ?

Все так, нет ни каких претензий.

Последнее редактирование: 13 дек 2016
  11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Вот

Поделиться этой страницей