Остекление балконов: кто как делает?

Тема в разделе "Реальный мир", создана пользователем DmitryAVET, 22 сен 2016.

1. DmitryAVET

DmitryAVET Модератор Команда форума

Симпатии:
      1.142
      Зимбабве
      Я на кухне частично выбирал пол - под плитой, раковиной и стиралкой, заливал стяжку и ставил плитку. Я тебе скажу так, под полом сантиметров эдак 20 до плиты... :D
      Так что если снимать все полы, высота помещений заметно больше станет.
      Плиты пустотелые да, но есть и железобетон там где балконыю

2. Djundich

Djundich

Симпатии:
      727
      varosh
      У меня нет такого расстояния под полом, я срывал и намерял всего 10 и это от плиты до верхнего уровня пола.
      У нас строили солдаты, по этому и не удивительно что в разных квартирах сделано по разному. У меня выходя с квартиры на балкон, даже заметно что высота плиты и пола не сильно отличается.

3. DmitryAVET

Симпатии:
      1.142
      Зимбабве
      Вот так балкон уже 4 года выглядит

DSC_1886.jpg

4. Unf0rgiven

Unf0rgiven Модератор Команда форума

Симпатии:
      978
      Бердянск
      Оффтоп - живописно у вас. Надо приехать ))) как раз отпуск хотим устроить с супругой. Природа просто сказка.

Djundich нравится это.
    5. ]-[

]-[

Симпатии:
      202
      Тернопіль
      Не зрозумів ще, як креслити в убунті, тому без креслення. За пару днів, як буду у «вікнах», зроблю ескіз.
      Як мурувати огородження балконів/лоджій (на основі фото від DmitryAVET).
      1. Кожен ряд газоблоків (для цегли, кожні 24 см) повинен армуватися дротом (4 мм).
      2. Кутників має бути два (40*40-50*50) — на кожну сторону, а не один великий із зовнішньої сторони. Між собою кутники зʼєднати пластинами шириною 20-30 мм приблизно кожні 50 см. Тобто має вийти така собі обойма, що повністю затисне верх перегородки.
      3. *На лоджіях без проблем, на балконах зробити значно важче.*
      Від внутрішнього кутника до панелі кожен метр має йти арматура 10-12 мм. Арматура приварюється до кутника зверху, і заанкеровується в панель унизу. В ідеалі, до арматури треба приварювати дротяні петлі які в перегородці будуть тримати армувальний дріт.
      При муруванні з цегли та використанні замість дроту полосок з армувальної сітки — взагалі жодних проблем із таким армуванням не виникає. З блоками треба «побавитись».
      Те, що диплом у нього «для довідки» — це я зрозумів ще при першій згадці про цього «спеціаліста». :p
      офігенна перевитрата метала. Швелера достатньо завести в одну стіну на глибину не менше 30 см.

Последнее редактирование: 26 сен 2016

6. DmitryAVET

Симпатии:
      1.142
      Зимбабве
      1. кожен ряд армований (оцинкована сталь ~2.5 мм2)
      2. 3 ряди піноблока
      3. над піноблоком ряд цегли
      4. верхня цеглина з двух боків затиснута кутником 50х50 мм
      5. зовнішній кут розміщенний ззовні і прикручений до плити шурупами
      6. внутрішній кут притискає цеглу зсередини
      7. кути між собою заварені катанкою кожні пів метра (уважно гляньте фото Остекление балконов: кто как делает? там в місцях перемичок защищена фарба перед зварюванням)
      8. стіна з піноблока впритик до "перил" (залезобетонна конструкція)
      9. внизу ззовні піноблок загрунтований і заштукатурений для захисту від вологи
      10. зсередини піноблок загрунтований, заштукатурений з синьою фасадною сіткою
      11. на штукатурку не запарювався, тому "штукатурив" тим же, чим і мурував - Ферозіт 230
      12. віконні конструкції з 4 секцій: бокова (1 відкривання) + труба + 3 секції (1 поворот + 1 поворот-відкид) + 2 секції глухі + 3 секції (1 поворот + 1 поворот-відкид)
      13. до основи рами прикріплені анкерними пластинами
      14. до стелі анкерними пластинами
      15. решта задуто піною

Робив би тепер - робив би трохи інакше.

]-[ нравится это.
    7. ]-[

]-[

Симпатии:
      202
      Тернопіль
      DmitryAVET, чомусь не бачив фото 3. Так, кутники в обоймі.
      З вашого опису, нібито все правильно зроблено. Питання лише щодо кріплення рами до верхнього балкона. Там жорстке з'єднання рами з плитою неприпустимо.

Що саме ви б змінили?

DmitryAVET нравится это.
    8. DmitryAVET

Симпатии:
      1.142
      Зимбабве
      Я на останньому поверсі, тому зверху теж плита, але без балкону.

Верхня частина рами закріплена анкерними пластинами, самі пластини прикручені до рами шурупами, які йдуть через армуючий профіль.
      Між рамою і плитою ще вставлено козирьок (жесть с полімерним покриттям). Зазор задутий піною.

Що б я змінив? Трохи смущає кількість пластин зверху - десь 10 пластин всього на 6 погонних метрів. Точну кількість не памятаю. Може я маньяк?) В принципі там піна тримає в основному, а не анкери. Принаймні при сильному вітрі раму всередину балкону буде неможливо втиснути, бо зсередини на стелю приклеєний пінопласт 4 см. Єдиний варіант - при сильному вітрі забути закрити вікно в якійсь кімнаті, а балкон залишити наглухо закритим. Парусність ніхто не відміняв.

Нижня частина має триматися гуд, там пластини прикручені до цегли. На додачу ззовні відлив, а зсередини підвіконник, і з обох сторін проміжок по всій довжині задутий кількома балонами монтажної піни.

9. ]-[

]-[

Симпатии:
      202
      Тернопіль

Последнее редактирование: 27 сен 2016
    10. DmitryAVET

Симпатии:
      1.142
      Зимбабве
      Такий варіант - повноцінна заміта поточного парапету. Якщо лишився старий, думаю не обовязково.

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей