Проблеми, район Богдана Хмельницького

Тема в разделе "Львов", создана пользователем ostt, 11 янв 2010.

1. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Привіт, хотів би поділитись із своїми проблемами стосовно інтернету від Білайну!
      мій №договору - 0003292662

Підключений вже більше місяця, і чесно кажучи ніякого задоволення від послуг інету нема!
      Поперше, я нерозумію чому відкрито говорять і рекламують тарифний план "Чемпіон світу",
      який зовсім не відповідає жодним заявленим провайдером параметрам!!!!???

1. Нехай 100 Мб не дають але хочаб половину з того (45-50 мб) - а не 2-5 Мб!!!!!???? - Чому
      2. Чому появилась проблема із DNS - ами????? (з першого разу не відкриваються сторінки, а
      якшо і відкриваються то тільки половина)!!!!!???? Чому
      3. Постійні виключення включення інету?????
      4. Тормозить відео навіть на Берлозі не говорячи вже про другі сайти які дають можливість
      перегляду відео онлайн!!!!???? Чому
      5. Чому при кожному дзвінку у тех службу говорять - "так дійсно у вас проблеми, ми склали заявку
      і до вас прийдуть спеціалісти" - нема питань, приходять два "юзера" і зразу в мене інет стає 8 мб :eek:h:
      і кажуть а шо ви хочете у вас нормальний інет, добре кажу я з надією на то шо може вже виправили, питаюсь
      а де більша швидкість??? - на то відповідь то проблеми у Білайна!!!!! - Так скажіть до кого тоді звертатись???????
      Як тільки Пішли від мене, з похмурим лицем - мол чого ми їхали - інет знову успішно стає 2-5 Мб.

Дивина якась правда!?

Я перейшов від одного провайдера до Вас - Білайн, з надією на кращі умови, кращий сервіс і т.д. - то будь-ласка
      зробіть так щоб моя надія яку я ШЕ не втратив НЕ РОЗВІЯЛАСЬ!!!!

Дякую

2. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Ну тобі повезло я вже більше року в білайні і окрім проблем нічого не бачив але був задоволений хочаб стабільним конектом довгий час але зарас і це зникло мережа падає сервіс паскудний.
      Я в даний момент дуже ображиний і думаю посваритись з мережою білайн на юридичному рівні.
      Сам вже вирішив вернутись в стару мережу трохи дорожчу але стабільну на 100%(пішов звітам через недоброякісну рекламу білайна як завжди обіцяли багато а дали єрунду )
      Мої друзі юристи вже готують відповідний позов у суд по питаню недороякісного сервісу і обману зі сторони білайну (Голден Телеком)
      Якщо чесно я порадив багатьом друзям білайн а зараз мені соромно дивитись їм у очі вони мені дзвонять а я немаю що їм сказати.
      Такщо якщо маєш шанс вернутись на стару мережу вертайся не жалій тут справа пропаща.
      :twisted:

3. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Мають до мене знову ті "юзери" прийти в середу, якщо після їхнього візиту нічого не зміниться буду переходити на другого провайдера!

Я також порадив спочатку багатьом друзям Білайн, але тішусь з того шо покищо багато хто з них не приєднався!

Доречі якщо потрібні будуть підписи в позові від абонентів, то можна розраховувати і на мій, пора вже положити край
      тій брехливій рекламі і неякісних послуг!

4. Lars

Lars

Симпатии:
      0
      +1 до підписів

5. klm161

klm161

Симпатии:
      0
      я теж +1 до підписів

6. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Класно може такими темпами дойде хочаб до 30 підписів, а тоді вже можна реально воювати :evil: :D

7. klm161

klm161

Симпатии:
      0
      на сихові вчора і сьогодні ніби почав працювати нормально, правда незнаю як на довго

8. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      А яка швидкість на Сихові???

9. REGION

REGION

Симпатии:
      0
      Як в кого шаидкість.В мене недуже максимум це 1 мб качає.При тарифі Чемпіон з якого я використав тільки 20 гіг

10. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Прочитав що дисконекти закінчились надіюсь що вони насправді закінчились якщо так то дорогі адміни не допускайте таких випадків бо кожен такий випадок приносить великий мінус мережі і бренду.
      Надіюсь що інші проблеми мережі ви вирішете набагато скоріше :D

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей