Проблеми, район Богдана Хмельницького

Тема в разделе "Львов", создана пользователем ostt, 11 янв 2010.

1. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Не завжди є 5 Мб а навіть якшо і є то великі затримки, інет такий як модемний, питання виникає чому у других абонентів швидкість сягає 30 Мб, а в деяких в кращому випадку 5-8 Мб!???

2. Lars

Lars

Симпатии:
      0
      зараз товариш мж86 щось дуже розумне відпише ))

3. mj86

mj86

Симпатии:
      0
      повторяю ффсем и фсегда: траблы с кампом, другого логического обьяснения быть не может :twisted:

4. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Які нафіг трабли з компом коли беру ноут до брата і в мене 30 Мб, шановний МЖ якшо ви взагалі нерозумієте про що йде мова то попросив би не писати у цю гілку форуму, в мене таке враження що трабли в деяких не з компом а з мозгами і руками!!!!

5. mj86

mj86

Симпатии:
      0
      Уважаемый ostt, масовых обращений в технический отдел зафиксировано не было из вашего города, загрузка канала в час пик не превышает нормы. В связи с этим я могу сделать вывод: комп у тя не совсем хороший. Если ты такой умный, подскажи мне пож более логическое объяснение :coffee:

6. Lacus

Lacus

Симпатии:
      0
      тобто коли на свому компі - "не завжди є 5 Мб а навіть якшо і є то великі затримки", а коли на ноуті брата - то 30 мб? Якшо так, то тоді і справді проблеми в тебе з компом.

7. Steam

Steam

Симпатии:
      0
      Харьков
      Вот интересно... каждый читает как хочет.
      А человек между тем вполне ясно написал, что берет НОУТ К БРАТУ, т.е. меняет только место дислокации...

но перекрутили с ног на голову.

8. mj86

mj86

Симпатии:
      0
      Хорошо, я не исключаю, что может быть ситуация связана с ошибками на порту или же повреждением кабеля. Для диагностирования данной ситуации рекомендую обратится в тех отдел и подсказать, что на одном кабеле провайдера билайн ноут летает, а на другом полная жопа. Но повторюсь, масовых траблов на данный момент нет :eek:k:

9. Lars

Lars

Симпатии:
      0
      товаришу mj86, розкажіть нам, будь ласка, яке відношення ви маєте до
      "фіксації масових звернень в тех. відділ"

10. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      У першому свому повідомлені я писав - що приходили до мене 2 "спеціалісти" так і нічого не зробили сказали що все нормально - але проблеми можуть виникати на самому білайні з компом в тебе всьо ОК, визвав 2 - ий раз сказали що прийдуть протягом 3-ох робочих днів - так і не було!!!

З компютером знайомий вже дууужжже довго, то ж пояснить мені які саме трабли можуть бути на свіжій ліцензійній вінді провіреній напевно всіма XP, при налаштуваннях від самого білайну!!!! :sorry2:

В мене чесно кажучи така підозра що білайн всім говорить що проблема у всіх з компами - міняйте систему або компютер :lol:

А якщо шановний mj86 мають якесь відношення до технічної підтримки - то будь-ласка посприяйте у вирішенні цієї проблеми, напевно багато хто буде вдячний!!!

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей