Проблеми, район Богдана Хмельницького

Тема в разделе "Львов", создана пользователем ostt, 11 янв 2010.

1. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Тільки що подумав собі - якби я цю гілку не назвав "Проблеми, район Богдана Хмельницького" а просто "Проблеми" тобто в загальному значенні то скарг було б напевно в десятки раз більше, але я тепер зрозумів що проблеми не тільки в даному районі! :eek:

2. Kameliya

Kameliya

Симпатии:
      0
      Черкассы
      Скарги були є і будуть завжди. Задоволених всим ніколи не буде.

3. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Згідний, але процент скарг може бути значно меньший :D

4. Triaklodis

Triaklodis

Симпатии:
      0
      В інших гілках так і не отримав відповіді на свої повідомлення, а саме чому по вечорам є такі затримки (в деякі моменти банально не загружається пошта на гуглі, тре переходити в стандартний реим) тобто є великі втрати і погана швидкість через франкфурт на захід.

Причому зайшовши через термінальний сервер на роботу (по рдп протоколу) я там спокійно відкриваю без всяких пробелм любі ресурси які дома тормозят (на роботі від уарнету канал)

Також ці проблеми буває самі по собі "зникають" тобто за пів години годину чи більше вже ті сайти які до того "гальмували" починають нормально працювати.

=====

По проблемі ostt:

Є підозра що підключали тебе люди такіж як і мене (з дуже малим досвідом та кваліфікацією) тому раджу провірити в квартирі:

1) Чи по всій довжині кабелю немає перегинів, вузлів і тд, так як це погіршує передачу сигналу, і збільшує к-ть втрат. А коли ввечері значно зростає навантаження на мережу то це може сильно впливати на швидкість.

2) подивись як тобі обжали джек. Зовнішня ізоляція має заходити в середину джеку, максимум пару міліметрів бути за ним, але ні в якому випадку не має бути по пів сантиметра та більше, розмотаних дротів за джеком, адже це також дуже погіршує електромагнітні х-ки і мложуть бути тіж пробелми що і при згині кабелю.

Якщо виявиш що кабель погано обжатий то:
      a) Звони в тех підтримку хай приходять пережимають його
      b) ЗАйди на http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=8&topic=7258 подивись як тре обжимати кабель, і як має хтось з знайомих Обжимку обіжміть кабель. ТАкож це можна зробити маючи прямі руки, кусачки, і круглогубці чи пласкогубці.

3) Можуть бути проблеми про які я писав і з іншого боку, тобто де кабель заходить в свіч.

З.і Взагалом на пакетах 100Мбіт навряд можна сильно на щось претендувати, так як компанія і за ті пакети де більші гроші платять не дуже дбає, але якщо воно може працювати краще то воно мусить працювати краще!

З.з.і ще не зовсім дослідив як міняється ситуація в залежності від іп та впн серверів, чи є зміни в роутінгу, але в стабільності і швидкості вроді як є.

5. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Triaklodis, дякую за конструктивну і насамперед чітку відповідь по моїй проблемі, завтра обовязково перевірю всі ті вузли, так, підключали мене справді "великі спеціалісти" так сверлили отвір що чуть не просверлили на нижній поверх, наробили в кухні при тільки зробленому ремонті 3 лишні дирки під кабель :D , вже не говорячи скільки часу настроювали мені інет :dream:

Визвав їх вже 2-ий раз, обіцяли прийти протягом 3-ох робочих днів, вже нема 7-ім робочих днів!!! :eek:h:
      Буду дзвонити знову, коли нарешті прийдуть заставлю щераз перевірити всі ті вузли про які ти згадував,
      ну а якшо ніяких косяків не буде, значить проблеми на апаратному рівні ІМХО :twisted:

6. Triaklodis

Triaklodis

Симпатии:
      0
      Ну якщо все норм з кабелем (нема тих проблем про які писав зверху) то хіба щось з портом на свічі, впринципі думаю свічі всюду едентичні, але якщо це не так то ще подивись які режими підтримує твоя мережева карта, ну і взагалі булоб непогано статистику звязку до свіча.

Подивись яка іп адресса свіча (або в властивостях під'єднання по локальній мережі) або нажми Winkey + R (теж саме що пуск -- выполнить) там напиши cmd, відкриється командна строка.

тоді в ній ipconfig ; подивись там буде твій локальний іп 10.51.х.х і Основной шлюз ЗАпам'ятай його іп.

Потім для початку попінгуй великим пакетом ( ping -l 1024 ip_шлюза -t ) ip_шлюза - та адреса яку ти запамятовував, почекай 30-100 запросів, тоді нажмеш контрл + С і побачиш статистику, якщо будуть втрати значить проблема в обладнані, бо від компа до свіча втрат не має бути. Хіба там кабель метрів 200 має.

ну і також можеш провірити як йдуть пакети до впн сервера.

pathping -4 vpn2.beeline.ua

7. REGION

REGION

Симпатии:
      0
      В мене таке вот:
      [​IMG][​IMG]

8. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Ну і хто шо скаже???

9. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Привіт, з кабельом все нормально, перегинів нема, визвав повторно техніків нехай вони собі голову парять, швидкість ніяка не перевалює навіть за 5 Мб, робив pathping на nba.com затримки 150-175 мс просто попа :eek:h:
      Коли передзвонив до білайна по питанню чому вже більше 2-ох тижнів нема нікого з технічної підтримки ??? відповідь - на час створення заявки ви були відключені від послуги :eek:h: бути такого не може ніхто мене не відключав тим більше я сам - во так працюють :twisted: Визвав повторно - чекаєм!

10. ostt

ostt

Симпатии:
      0
      Блін навіть на берлозі відео ролик 3 хв тормозить су....

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей