Сетевой кабель неподключен

Тема в разделе "Львов", создана пользователем REGION, 28 фев 2010.

1. REGION

REGION

Симпатии:
      0
      Звертаюсь до всіх і адміністрації в розпачі. Сьогодні близько 20 години у мене показало сетевой кабель неподключен.І було чутно як кабель грюкнув по вікні я подивився що це таке виявилось хтось обрізав кабель наглим способом і кинув остаток куска у низ. Порадьте що мені робити у такому випадку відправте наряд якщо потрібно я заплачу тільки зробіть інтернет. Логін 0003291688

2. IgoROCK

IgoROCK

Симпатии:
      0
      Нужно было быстро сбегать посмотреть на етого гавнюка и заставить зделать обратно. ;)

3. Kameliya

Kameliya

Симпатии:
      0
      Черкассы

В ТП звонили 0 800 3 0101 3

4. REGION

REGION

Симпатии:
      0
      Поки недзвонив.Якраз зараз робота інтернет все вирішував незнаю що тепер робити якщо до середи небуде будуть великі проблеми.Я так розумію прийдеться перетягати кабеля!!! Питання - а якщо знаєш хто це зробив які дії будуть спрямовані на ту особу???

5. DeathMaster

DeathMaster

Симпатии:
      0
      да за шиворот его и в милицию, а там будет видно по какой статье его привлекать - то ли взлом, то ли порча имущества, то ли умышленное повреждение линий и сооружений связи. А может быть и по статье о краже оборудования.

6. REGION

REGION

Симпатии:
      0
      Так мені це остогидло я уже 3 день без інтернету за який я плачу немалі гроші. Дзвоню в тех підтримку у відповідь кажуть ви сьогодні вже звертались до нас. Хоча я цього і близько неробив. Ну нічого поговорив я з ним каже чекайте на спеціаліста він з вами зараз обсудить суть вашої проблеми я чекаю чекаю при тім шо дзвоню з мобільного 1 хв. 1 грн. і тут трубку кунули одним словом безпредел + всі гроші з рахунку мені зїло.Адміністрація порталу подайте заявку і відішліть наряд і бажано щоб завтра це було або я всього навсього розриваю контракт!!!

7. REGION

REGION

Симпатии:
      0
      Відправвте наряд, інтернет відсутній уже 4-тий день, причина пошкодження кабелю з тех підтримкою невдалось погoворити.

8. DeathMaster

DeathMaster

Симпатии:
      0
      Чтобы не быть 3 дня без интернета, нужно иметь резервную связь. И раз вы платите за него немалые деньги (кстати озвучьте сумму немалых денег с вашей точки зрения), то надо думать, что отсутствие связи для вас чревато убытками. Почему вы не позаботились о резерве?

9. createc

createc

Симпатии:
      0
      У меня интернет не работает с 14-го февраля! Подать заявку смог только 17-го, т.к. в службе поддержки постоянно сбрасывали звонок. До сегодня сетевой кабель не подключен, ошибка 769. Звоню в сервис через день, кормили завтраками, теперь заявляют, что моя заявка в очереди! Какой???!!! И советуют обратиться в офис. С момента подачи заявки интернет на работает уже 2 недели!!! Де факто - 18 дней!!!
      До этого случая также постоянные траблы с кабелем и доступом. 0003172571

10. Kameliya

Kameliya

Симпатии:
      0
      Черкассы

Адміністрація порталу не може подати заявку. Безкоштовно можна телефонувати з номеру Білайн або стаціонарного телефону. Доречі заявку не можна створити без контактного номеру. Будь ласка в ЛС

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей