вопрос по блокировке ДомИнтКиевстара

Тема в разделе "Общие вопросы", создана пользователем cartinka, 29 мар 2011.

1. Vladnil

Vladnil

Симпатии:
      40
      Запорожье
      О ..надаж, а я даже не знал, вотож лень иногда всю инфу читать

2. brovid

brovid

Симпатии:
      0
      Днепропетровск
      А как потом опять подключиться... не нужно ли снова будет платить 10 грн... и почему нужно указывать только дату отключения
      Уезжаю на 8 дней, стоимость инета за это время 13 грн... не выйдет ли это в итоге дороже ;)

3. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      вот именно,соседке удлинитель кинь, может пиво поставит

4. Vik

Vik

Симпатии:
      9
      Рівне
      Хм... Коли мене підключали, розповідали, що якщо не проплатиш на наступний місяць за послуги інтернет, то автоматично нет не буде доступним. Коли проплатиш, тоді знову матимеш змогу користуватися. Я так зрозумів. що вже такої функції не має. і якщо я не проплачу за наступний місяць. то нет в мене буде полюбому. а в рахунок будуть йти мінуси???

Ага. Ось. що прочитав на сайті

Код:
      Якщо в перший день місяця сума коштів на основному рахунку менша за суму щомісячного обов’язкового платежу, то щомісячний обов’язковий платіж нараховується, а надання послуги «Домашній Інтернет» не призупиняється. При цьому баланс на рахунку стає від’ємним. Для безперебійного користування послугою необхідно поповнити рахунок до першого числа наступного місяця на суму заборгованості та розміру обов’язкового щомісячного платежу на наступний період. В іншому випадку надання послуги буде призупинено.
      Тобто, доступ буде зупинено тоді. коли я не проплачу за 2 місяці, де за перший доступ буде надаватися вкредит, а інший вже поставить точку?

5. Wywpan4ik

Wywpan4ik

Симпатии:
      360
      которого нет
      Т.е. в долг дают лишь месяц.

6. Vik

Vik

Симпатии:
      9
      Рівне
      Дяк, якраз знайшов цю інфу.

7. begemot

begemot

Симпатии:
      15
      Львов
      Да щас, в долг дают, держи карман шире! Если до трех часов ночи первого числа месяца система не сняла со счета абонента сумму в размере месячной абонплаты (так на плюсах!, по крайней мере), то абонент мгновенно лишается доступа к сети. Мало того! После внесения денег на счет необходимо подать в личном кабенете заявку!!! на подключение к интернету и они (КС) оставляют за собой право выполнить эту заявку на протяжении 24 часов. Включали, канечно, быстрее, но факт о рассмотрении заявки на протяжении суток остается фактом. При этом всем безобразии (иначе и не назовешь) они (КС) считают вправе не реагировать (просто дурного в голову не берут) на протяжении 5ти суток на ваше обращение в колцентр по поводу неполадок с интернетом. Все можно понять, даже я бы согласился и с халатностью в сервисном обслуживании, но и Вы со своей стороны, Господа хорошие из КС, тоже будьте лояльными - дайте возможность "нажать на кнопку" и возобновить интернет хоть на несколько часов до тех пор, пока не увидите деньги. Эта комедия называется "50 лет советскому футболу".

8. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов

9. begemot

begemot

Симпатии:
      15
      Львов
      не впевнений на 100 відсотків, але, на мою думку всі ці цитати - маячня...я привожу приклади з життя, а не те, що чув або читав..ніяких довірчих платежів (я ж наголошував - на ПЛЮСАХ !!!) НЕМАЄ, ну, як мінімум місяці два тому не було...дозволю собі повторитись - а так, як їх немає, то витікає відключення, витікає заявка на відновлення послуги, витікає доба на розгляд, витікає невідповідність про права та обовязки між абонентом та провайдером (КС п'ять діб і вухом не поворухнув, як сталась проблема)...А ніхто ніколи не задумувався над тим, що, наприклад, в мене та моїх родичів і знайомих тільки лайф, мені не потрібна подвійна швидкість (бо існуючої більш ніж достатньо)...правильно, бо наступна фраза саме така, як ви подумали - мені не потрібні ці бонуси! так чому ж мене лишили права на цей довірчий платіж чи як він там називається і з чим там його їдять???

10. Forpost

Forpost

Симпатии:
      129
      Львов
      З 07.06.2012 по 31.08.2012 (включно) усі абоненти Домашнього Інтернету можуть замовити послугу тимчасового призупинення доступу до мережі Інтернет безкоштовно. http://kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=27384

11. Ads Master

Киевстаров

Регистрация:   27 май 2011  Сообщения:               120  Симпатии:                  50  Город:                     Киев

Поделиться этой страницей