World of warcraft и другие продукти Blizzard

Тема в разделе "Общие вопросы", создана пользователем nuklier, 20 ноя 2012.

1. nuklier

nuklier

Симпатии:
      0
      а підтримка бліззарда сказала стукати провайдеру і вони тут праві.

2. Serhii

Serhii

Симпатии:
      0
      Brovary
      Вся беда именно со стороны Киевстара, на линии Телии( магистраль на которой сидит вся Европа)все - ок! если бы полетела Телия, то отвалилась бы вся Европа, но столкнулись лишь пользователи Киевстара, с другими провайдерами все работает на отлично. Киевстар опять накосячил и свои косяки валит на сторону Близзарад! - печально :( , большая компания, а оперативно свои ошибки решать не может.

3. nuklier

nuklier

Симпатии:
      0
      Не вся європа але добрий її кусок. А на рахунок великої компанії і не рішаюсь проблеми в україні це норма. Всі завжди хочуть скинути проблему на іншого.
      Це як в році помоєму 2006 був провайдер Воля. Ой довго вони мене помучили проблема у швидкості не іза нас це у вас проблема поміняйте модем і все буде супер. Поміняв модем... проблема не у нас це у вас проблема поміняйте кабель. Поміняв кабель... це проблема не у нас це у вас поміняйте мережеву карту (в мене 5 штук було різних вже чисто з інтересу перепробував всі). В кінці послав все відключився після цього багато раз видзвонювали. Так так це була дійсно проблема у нас но ми обновили все обладнання все супер і пів року бесплатно тільки верніться......
      --- Добавлено, 16 сен 2017, Дата поста: 15 сен 2017 ---
      В мене запрацювало все але радуватися не буду бо памятаю 2012. А тоді було так, що дньом не працювало а вечері працювало. Побачимо сподіваюсь, що все буде працювати і дальше.

Последнее редактирование: 15 сен 2017
    4. akmavi

akmavi

Симпатии:
      0
      Киев
      Сильно ошибаешься. Проблема была на стороне Близарда.
      Киевстар может и не идеальный провайдер, но в этот раз виноват не он...

Поделиться этой страницей