З 8 березням адміни

Тема в разделе "Львов", создана пользователем Romaneli, 8 мар 2010.

1. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Хотілось би привітати адмінів з святом але не виходить щоб написати це повідомлення я вичікував 1 год томущо такого сервісу ще не було навіть в білайні тривалість сесії не довше 30 сек і так вже скоро сутки.
      Які ще пріколи ви готуєте для абонентів оголосіть весь список щоб ми вже були готові.

P.S. Коротко кажучи не випробовуйте долю почніть робити нормальний сервіс а інакше чикайте приємних несподіванок товариші адміни!!!

2. Kameliya

Kameliya

Симпатии:
      0
      Черкассы

Дуже інформативне повідомлення. Перевірте чи у Вас в розділі Сетевые подключения нема такого підключення як X - Z - I connect чи interet

3. Romaneli

Romaneli

Симпатии:
      0
      Добре що все вже наладилось а причина була невідома і не в мене конект появлявся на 20-30 секунд і пропадав(і так кожних 3-5 хв)
      коли я подзвонив у супорт мені вічливо сказали у вашому райні є технічні обмеження я попросив скласти заявку але супорт стояв на свому у вас ..... Далі ще кумедніше я спитав про причини даної аномалії і термін її ліквідування на що супорт сказав ми не маємо такої інфи і кинув трубку супер !!!!!!

У мене немає такого і якщо конект пропадає я вперше шукаю причину у свому пк а потім починаю кіпіш!

P.SКамелия Відношусь до вас з повагою і вітаю вас зі святом :buket:

4. Kameliya

Kameliya

Симпатии:
      0
      Черкассы
      Дякую Вам!
      Вас обслуговувала перша чи друга лінія підтримки, Ви просто описуєте дуже дивну ситуацію. Чи можна Ваш логін.

Поделиться этой страницей